Mesec september je v vrtcu uvajalni mesec, namenjen medsebojnemu spoznavanju otrok in vzgojiteljic. Letos, pa je september nekaj posebnega, saj se v tem mesecu odvijata dve zelo pomembni tekmovanji. Svetovno prvenstvo v odbojki in Evropsko prvenstvo v košarki. Vsako leto se ob slovenskem kulturnem prazniku naučimo slovensko himno. Letos pa smo se jo naučili že takoj na začetku, ker smo spremljali tekme naših športnikov, navijali zanje, se pogovarjali o prijateljstvu in pomoči. Tudi športniki med sabo sodelujejo, si pomagajo, to je bil dober uvod v nadaljnje razvijanje teme. Zoja, Matija in Gregor so sestavili košarkarsko igrišče iz lego gradnikov in se ponosno postavili k panoju v garderobi, kjer je kotiček naših športnikov.

Vzgojiteljici Alenka Kožar in Karmen G. Žgank

           

 

(Skupno 74 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost