Zbudili smo se v vetrovno sredo, vendar smo kljub temu bivanje izkoristili do zadnje minute. Po zajtrku smo pospravili sobe, spakirali in že so nas čakale načrtovane aktivnosti. Naučili smo se zakuriti taborni ogenj, na katerem smo si sami pripravili malico. Odpravili smo se v bližnji čarobni gozd, ki je bil zagotovo največja zunanja igralnica kar smo jih kdaj videli. V biološki učilnici pa smo spoznali bivališča živali in se igrali z naravnim materialom.
Pred kosilom smo se poslovili od škrata Mirka in mu obljubili, da se zagotovo kmalu spet vidimo.
Vsega lepega je enkrat konec domov se vračamo polni lepih vtisov in nepozabnih spominov.
 
Karmen, Magda, Edita, Klavdija in Mihela 
 
 
            
 
             
 
                        
 
 
 
 
(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost