Novo šolsko leto prinese nova spoznanja, nove prijatelje in novo mero radovednosti. Le-to smo Svetlo zeleni palčki skušali potešiti z odkrivanjem kotičkov domačega kraja na prvem skupnem izletu, ki smo ga izvedli v sredo, 13.09.2023. Odpravili smo se proti Sankaški in se pustili voditi označbam Športno-rekreativnih poti po Štorah. Otroci so na poti prehodili obcestne in gozdne poti ter travniške strmine, kjer so krepili svoje gibalne spretnosti, pridobivali nove, najpomembnejše pa je to, da so ob gibalnih aktivnostih doživljali pozitivna čustva. Ker občina Štore ponuja več športno-rekreativnih poti, smo se z otroki odločili, da na naslednjem izletu poiščemo še kakšno. Pa da vidimo, kam nas pripelje!

 

                                                                                                                      Katja Krevh in Ditka Rednak

                                            

 

                 

 

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost