Letošnja jesen nas res razvaja z čudovitim vremenom. Zato smo se Cici planinci odločili, da jo  izkoristimo za naš 1. pohod.

Sobotno jutro je bilo idealno za potepanje po gozdu na Pečovju in Laški vasi. Male noge in velika volja so nas peljale čez cel pohod. Ustavili smo se skoraj pri vsakem kostanju, ki je ležal na tleh in ga ponosno spravili v nahrbtnik.

Ker brez okrepčila ne gre, smo najprej pojedli »energijo« iz nahrbtnika, potem pa še dobrote ki so nam jih dali prijazni domačini. Družini Vrečko in Fridl sta nas  pričakali in gostili na svojem dvorišču odprtih rok.

Ob dogovorjenem času smo se prijetno utrujeni vrnili na parkirišče pred vrtcem,  kjer so nas pričakali starši.

Ditka Rednak

           

 

                    

 

                    

 

                           

 

 

      

 

                                       

 

         

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost