Novo šolsko leto prinaša nove vzgojiteljice, nove prijatelje. V Kompolah imajo otroci v starejši skupini svoje bratce, sestrice, sosede in prijatelje s katerimi se poznajo že od doma, zato je prehod iz skupine Vijolični palček za njih veliko lažji.

V torek, 26.9. 2023,  smo se  v sodelovanju z Atletsko zvezo Slovenije udeležili množičnega teka pod sloganom »Začni mlad, tekmuj pošteno«. Sprehodili smo se do gozda, kjer ima konjeniški klub svoj poligon. Tam so otroci tekli in bilo jim je zelo všeč.

 Ta dan je bil zelo zanimiv, saj so nas pred tem obiskali tudi gasilci PGD Prožinska vas, ki so predstavili poklic gasilca, otroci so si ogledali gasilsko interventno vozilo, se preizkusili v rokovanju z gasilsko »pištolo«.

V petek, 29.9. 2023, pa smo se odpravili na naš prvi izlet za mali sonček. September nas je božal s toplimi sončnimi žarki, zato smo veliko časa preživeli zunaj na prostem.

Vzg. Karmen in Alenka

       

 

        

 

          

 

          

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost