Noč bučnih strahcev  že več kot petnajst let razveseljuje otroke. Letos smo imeli noč bučnih strahcev v petek, 20.10.2023. Se sprašujete kaj je to? To je nočitev otrok od četrtega leta dalje v vrtcu, poteka pa takole: Otroci pridejo zvečer v vrtec skupaj s svojimi starši. Iz buče izrežejo bučnega strahca, prižgejo svečo in ga odnesejo pred vrtec- šolo. Zapojemo  in zaplešemo okoli njih. Letos smo k  plesu povabili tudi starše. Starši se poslovijo, odidejo domov, pričnejo se igre. Skozi temačen tunel je potrebno premagati strah, na koncu pa sledi nagrada za pogum. Prav nihče se ni tako bal, da ne bi premagal strahu, motivacija z nagrado je bila močnejša. Tile bučni strahci so nagajivi, skrili so se povsod in uspelo nam je najti tudi najbolj nagajivega trinajstega. Zabavno je bilo plesati in se zabavati s senco.

Vsega vam pa ne povemo, naj bo presenečenje, ko pridete na noč bučnih strahcev.

 

Vzgojiteljici Ana in Karmen

                              

 

                      

                     

 

 

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost