Mesec oktober, je mesec kjer se listki na drevesih obarvajo. Je mesec, kjer se naužijemo jesenskih gozdnih plodov in je mesec kjer pobiramo in spravljamo naše jesenske pridelke. Pri vseh jesenskih dejavnosti, ki smo jih izvajali, smo spoznavali novo pravljico z naslovom Repa velikanka. Otrokom je sama vsebina postala zelo všečna in kaj kmalu so začeli z menoj pripovedovati. Zaradi izkazanega interesa otrok, smo se vzgojiteljice dogovorile, da bomo odigrali dramatizacijo na to slikanico. Otrokom smo razdelili vloge, izdelali naglavne lutke in tako so se pričeli naši prvi poskusi dramatizacije. Otroci so se v vloge vživeli in pri tem tudi neizmerno uživali. Ker je bila njihova izvedba dramatizacije izredno doživeto odigrana, smo se odločile, da bomo le-to predstavili vsem otrokom enote Lipa. In tako je nastopil torek, kjer smo našo Repo velikanko odigrali. Otroci so samozavestno nastopali, niso imeli nobene treme in kar je najbolj važno: pri vsem tem so se naši otroci oddelka Oranžni palček res neizmerno zabavali.

Vzgojiteljice Evelin, Tatjana Helena in Jasna

              

 

                

 

                                

 

         

 

 

 

 

(Skupno 132 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost