Zima ni izgovor za nas Cici planince, da se nebi primerno oblekli, obuli in se pogumno podali v naravo.

Tako smo se ta petek, 15. 12. podali kar iz vrtca. Najprej smo po Sankaški progi prišli do kozolca, se malo okrepčali in si nadeli naglavne lučke, saj se je že začelo temniti. Tako je hoja navkreber s sojem svetlobe postala še bolj zanimiva. 

Ko smo prispeli na naš cilj, na igrišče Žlajfa, je bila že trda tema. Spili smo topel božični čaj, opazovali jasno zvezdnato nebo, zapeli nekaj božičnih pesmic in se odpravili nazaj do kozolca, kjer so nas že čakali starši. Pred odhodom domov smo se dogovorili, da se zopet kmalu družimo.

Ditka, Evelin in Ana

                     

 

                      

 

           

 

               

 

 

                    

 

 

 

 

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost