Jutro smo pričeli z jutranjim tekom do gozda in nadaljevali z jutranjo telovadbo pred zajtrkom.

Palček Mirko nas je povabil v svoj gozd, kjer smo njegovi družini in prijateljem izdelovali nova bivališča. 

Gozd je postal velika zelena igralnica, kjer nam ni zmanjkalo idej in domišljije. Nadaljevali smo pot v drugi del gozda, kjer smo poiskali drobne veje, s katerimi smo se naučili postaviti različne vrste kurišč. S pomočjo kresila smo zakurili ogenj. 

Po kosilu smo se odpravili do “gospe češnje”, ki nam je dovolila obiskati njen gozd. Po navodilih učiteljice Jasmine smo poiskali dom škrata Mirka, ki je imel za nas pripravljene prav posebne naloge. Postali smo gozdni detektivi in v detektivske škatle poiskali veliko naravnega materiala. 

Preden potonemo v globok spanec, pa nas čaka še zabava in ples v domačem disku.

VEČ FOTOGRAFIJ SI LAHKO OGLEDATE V GALERIJI!

         

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost