V vrtcu Lipa Štore, smo 8. maja 2024 zaključili s projektom Palček Bralček. Knjižnica Štore je za nagrado pridnim bralcem omogočila ogled predstave »Psct! To je knjižnica!«, ki jo je izvedlo gledališče Pravljičarna.

V predstavi so otroci zelo uživali in sodelovali. Vse pohvale gredo tudi izvajalki za čudovito predstavo.  Po predstavi je knjižničarka Betka starejšim otrokom podelila priznanja in dodatne nagrade. Mlajšim smo priznanja razdelile vzgojiteljice. Letos je v projektu Palček Bralček od 126 otrok osvojilo priznanje 95 otrok, dodatne nagrade pa 55 otrok. Ti otroci so v vrtcu predstavili večje število pravljic, kot je bilo potrebno za priznanje.

Ob tej priložnost bi rada pohvalila tudi starše, ker so z otroki obiskovali knjižnico in jim brali pravljice.

 

                                                                                                                                   Zinka Grobelnik

                     

 

                     

 

                                         

(Skupno 86 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost