Zopet je leto naokoli, kjer nas je pričakalo veselo, pisano vzdušje. Še bolj kot običajno.

To je seveda PUST.

Na PUSTNI TOREK, 21.2., ki je v letošnjem letu po dolgem času potekal redno v tednu ( ne v času počitnic), smo prišli v naš vrtec našemljeni prav vsi. Tako otroci, kot tudi vzgojiteljice. In da se je lahko naš dan pričel, smo se seveda najprej okrepčali s slastnimi krofi.

Sledilo je rajanje v naši telovadnici vrtca, ki je potekalo v obliki gibalnih aktivnosti, kjer smo razvijali naše spretnosti. Hkrati pa smo zamigali ob poznanih pustnih pesmicah.

Po samih gibalnih aktivnostih, nas je pot peljala po naselju Lipa, kjer smo se ustavili v trgovskem centru Mercator Lipa in zapeli pustne pesmi.

Kar nekaj otrok pa je obiskalo dom Lipa, kjer so starejše občane razveselili s pustnimi maskami in s petjem pesmic.

Zapisala Evelin Podgoršek