Najstarejši otroci vrtca Lipa so nestrpno pričakovali nov teden, ki je pred nami. To pa ne bo čisto naveden teden, saj bomo nekaj  dni preživeli na Koroškem, natančneje v Domu Ajda. Polni novih pričakovanj smo že v nedeljo zvečer pripravili svoje kovčke in v ponedljek po zajtrku komaj čakali prihod avtobusa. Med glasnim prepevanjem je pot minila kot bi mignil. Ob izstopu iz avtobusa so nas pričakali prijazni učitelji in prijetno sonce.
Po kosilu so nas pričakale aktivnosti škrata Mirka, ki so trajale vse do teme, ko smo se vrnili z lučkami iz večernega pohoda! Prijetno utujeni in polni novih doživetij smo potonili v sladke sanje! 
 
Spremljevalke: Karmen, Magda, Ditka, Klavdija in Mihela                                                                                                  
 
              
 
           
 
         
 
            
 
              

 

(Skupno 305 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost