Nastopil je dan, ko smo zimo pregnali stran. Pri tem so nam pomagale pustne maske, ki so nas danes v vrtcu obiskale. Da smo lažje zimo pregnali smo pričeli s pravljico Kako je bila pregnana zima ( M. Podgoršek) preko Kamišibaja, ki je edinstvena oblika pripovedovanja zgodb ob slikah. Sledilo je rajanje ob glasbi, katerega so se otroci tudi izredno razveselili. Prisoten je bil tudi fotokotiček, kjer so se lahko otroci fotografirali.

Da je dan potekal v polnem pustnem vzdušju, je sledila pustna povorka po naselju Lipa skozi trgovski center Mercator.

Na samem koncu pa so otroci vhoda A v Domu Lipa Štore stanovalcem popestrili dan s prepevanjem pustnih pesmic.

 

Vzgojiteljice 2. starostnega obdobja vrtca Lipa Štore

Zapisala: Evelin Podgoršek

 

                            

 

 

 

                                         

 

                                    

(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost