V sodelovanju s Slovenskim ljudskim gledališčem Celje, kjer sledijo smernicam  kulturno-umetnostne vzgoje, smo bili v vrtcu Lipa deležni gledališke vzgoje. Skozi gledališko pustolovščino nam je ga. Urška Vouk predstavila delovanje gledališča in poklice v njem. Otroke je popeljala v čarobni svet gledališkega odra in zaodrja. Predstavila je vse korake, ki nas vedno pripeljejo do končne destinacije – premierne uprizoritve predstave: izbor teksta in režiserja, bralne vaje, aranžirne vaje, proces nastajanje scenografije in kostumov, glasbe ter oblikovanja luči. Otroci so imeli možnost oblačenja v kostume in ob tem so se zelo zabavali. Več utrinkov si poglejte na fotografijah.

 

                             

 

               

 

                                     

 

                               

 

                                  

 

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost