V vrtcu Lipa Štore in enoti Kompole, je v petek, 19. 4.2024, potekal PODNEBNI TEK. Podnebni tek izvajamo v sklopu projekta Ekošola. Na stadionu smo se zbrali vsi otroci in vzgojiteljice, kjer smo s transparenti spremljali naš Podnebni tek.

Kot vemo, se naš planet spreminja. In s to kampanjo ozaveščamo otroke o posledicah, ki jih povzročajo podnebne spremembe. Predhodno so potekale tudi dejavnosti v oddelkih, vezane na to temo.

Naša kampanja je potekala v obliki teka, kjer smo se otroci in vzgojiteljice po oddelkih razporedile in odtekli krog po stadionu. Pri tem so nas spremljali različni transparenti z vremenskimi pojavi ter plakati z našim planetom. Štafetno palico smo uporabili isto, kot že preteklo leto, s katero otroke spodbujamo k sami varčnosti in ekonomičnosti.

Spodaj v galeriji pa si lahko ogledate potek našega Podnebnega teka.

TEK ZA PLANET!

Evelin Podgoršek

       

 

              

       

       

 

      

 

           

     

                  

 

                  

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost