Najstarejši otroci vrtca Lipa in dislocirane enote Kompole smo v četrtek, 13.6.2024, glasno navijali na tradicionalni »štajerski klasiki«. Kolesarska dirka Po Sloveniji je v svojih več kot 30 letih utrdila svojo prepoznavnost v mednarodnem okolju, saj je gostila že številne kolesarje in ekipe svetovnega razreda. Skozi svojo bogato zgodovino se je dirka razvila v edinstven športni dogodek, ki z razgibanimi trasami etap povezuje celotno Slovenijo, pritegne številne gledalce tako ob cesti kot ob ekranih in na ta način širi dober glas in sliko o butični in zeleni Sloveniji. Četrtkova kolesarska etapa je peljala skozi Štore in Kompole. Vrtčevski palčki smo jih nestrpno čakali ob cesti in bučno spodbujali ter zanje navijali.

Klavdija Berglez

                                          

                                

             

 

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost